Aktualitet

Postimi i fundit i së bijës së Ish-presidentit Nishani me të atin

Postimi i fundit i së bijës së Ish-presidentit Nishani me të

Fiona, vajza e bukur e ish presidentit ka postuar në 20 shkurt për herë të fundit, një foto me babain, ku nga veshja dhe gjendja duken si në një ditë të diel.

Ditë si këto shkruan Fiona Nishani poshtë fotos dhe me një scroll kupton se ka disa foto me babain ku duket lidhja e fortë baba-bijë.

Postimi i fundit i së bijës së Ish-presidentit Nishani me të

Postimi i fundit i së bijës së Ish-presidentit Nishani me të

Postimi i fundit i së bijës së Ish-presidentit Nishani me të

Ish-Presidenti, Nishani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, një muaj pasi ishte shtruar në gjendje të rëndë në një spital në Gjermani. Situata shëndetësore e ish-kreut të shtetit u rëndua pas infektimit të tij me COVID-19 dy muaj më parë. Ai vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi dhe nuk arriti t’i tejkalojë pasojat që virusi famëkeq i ka lënë në organizëm.