Aktualitet

Robert Ndrenika në Spotin e PS: Është koha që rrugët e nisura t`i shpiem deri në fund

Robert Ndrenika në Spotin e PS: Është koha që rrugët e

Kryeministri Rama ia ka dedikuar postimin e “Mirëmëngjesit” nisjes së fushatës elektorale.


“Mirëmëngjes dhe për hajër të gjithëve bashkë, për njëri-tjetrin dhe për Shqipërinë. E ardhmja jonë AL. Dita e parë e ndeshjes zgjedhore”, shkruan Rama përkrah videos së artistit Robert Ndrenika që përmbledh në pak minuta gjithçka që vendi përjetoi dy vitet e fundit.