Showbiz

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me të dashurën Dua Lipa

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

Këngëtarja me famë botërore ndodhet sot në Tiranë. Ajo u takua me kryeministrin Rama dhe me kryebashkiakun Veliaj. Dua shoqërohet me familjen e saj, babain, nënë por edhe me të dashurin Anwar.

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

Fotografi Florion Goga ka postuar fotot e Anwar, vëllait të modeleve Bella dhe Gigi Hadid teksa ecën në rrugët e kryeqytetit Tiranë me Duan-n për dore.

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid në rrugët e Tiranës me

*Tiranapost.al.