Aktualitet

Vajza e Robert Aliajt kthen karriget e “The Voice of Belgium” në sekondat e para

Vajza e Robert Aliajt kthen karriget e “The Voice of Belgium”

Gala Aliaj nuk është e panjohur as në Shqipëri dhe as në Belgjikë, sidomos ditët e fundit. Ajo ia doli të kthente në sekondat e para të performancës në “The Voice Kids” në Belgjikë, të gjitha karriget e jurisë.

https://www.facebook.com/VTMTheVoiceKids/videos/218364522545158/?redirect=false

Në prapaskenë ishte babai i saj Robert Aliaj dhe nëna gjithashtu.

Ajo këndoi “Don`t know why” dhe këto janë disa foto gjatë performancës, videoja e së cilës momentalisht nuk gjendet në YouTube.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije