Stil jete

Pornostarja kthehet 15 vite pas: 90 sekondat më të këqija të jetës, seksi me Donald Trump

Pornostarja kthehet 15 vite pas: 90 sekondat më të këqija të

Pornostarja Stormy Daniel thotë se ka kryer marrëdhënie me Donald Trump pas shpinës së gruas së tij Melania. Kjo histori ka ndodhur në 2006-ën dhe Daniel i cilëson si “90 sekondat më të këqija të jetës. Thjesht më bëri të urrej veten”.

Duke folur me Cohen për podcastin e tij, pohoi se Trump pothuajse i zhveshur ishte ulur në buzë të një shtrati hoteli duke e pritur.

“Ai ishte zhveshur fare. Unë shkova drejt tij. U ngrit në këmbë dhe dukej ishte më thoshte: ‘Ky është shansi yt’”, tha Daniel.

Ish presidenti - i cili u takua me Daniels në një turne golfi një vit pasi ai u martua me gruan e tretë Melania. Trump i ka mohuar pretendimet për tradhti.

*Artikulli i Metro u përshtat në shqip nga Tiranapost.al