Stil jete

Festimi i Pashkëve me stil në One&Only Portonovi

Ushqimi i rafinuar, aventurat buzë detit dhe argëtimi familjar ju presin në këtë resort elegant të Adriatikut.

Festimi i Pashkëve me stil në One&Only Portonovi

Nisuni për një aventurë gjatë këtij marsi dhe bëni bashkë familjen dhe miqtë për të festuar Pashkët, aty ku luksi bashkohet me kënaqësinë, në One&Only Portonovi. Filloni një fundjavë familjare të mbushur me festa të parezistueshme dhe aktivitete emocionuese krahas pamjeve të pakrahasueshme mbi Gjirin e Bokës dhe fshatit piktoresk mesdhetar të Portonovit, ku mëngjeset do të fillojnë të rigjallëruara me sesione joge që në lindje të diellit dhe ku mund të bëni një shëtitje nëpër kopshte për të zbuluar gjithçka që Portonovi ka për të ofruar.

Festimi i Pashkëve me stil në One&Only Portonovi

Mysafirët mund të gjejnë balancën gjatë pushimeve të tyre teksa shijojnë karrocën e ëmbëlsirave Gourmet, të mbushur me ëmbëlsira të shijshme të gatuara me dorë për të kënaqur dëshirën e tyre për ushqime të ëmbla.

Festimi i Pashkëve me stil në One&Only Portonovi

Përtej kënaqësisë të një feste të ëmbël, të ftuarit mund t'i bashkohen të gjitha lojërave të kopshtit në The Lawn ku një tabelë gjigante shahu dhe një lojë topi bocce i presin për t'i shijuar, për të bërë miq dhe për të krijuar kujtime të përhershme me njerëzit e dashur. Argëtimi i të dielës së Pashkëve bëhet i paharrueshëm edhe për të vegjlit, pasi i bashkohen magjisë në KidsOnly me argëtime të krijuara ekskluzivisht për ta.

Festimi i Pashkëve me stil në One&Only Portonovi

Pas një mëngjesi me aventura gjuetie thesari për vezët e Pashkëve, mund të mblidhen për një paradrekë luksoze të Pashkëve në La Veranda, me pije pa limitn falas, ushqime të këndshme dhe muzikë live që krijojnë atmosferën për një fundjavë të paharrueshme pushimi.

Mysafirët mund të përfitojnë nga oferta Adriatic Getaway me 20% zbritje në BAR për të gjithë pushuesit nga rajoni i Ballkanit. Rezervimet janë kryesore dhe programi i Pashkëve mund të ndryshojë pa njoftim paraprak.

Për pyetje kontaktoni +382 31 691 000 ose email në: [email protected].

Dreka e Pashkëve

E dielë, 31 Mars | 12:00 – 16:00

La Veranda | EUR100 | €140 për pije pa limit falas

Fëmijët 4 – 11 €50 | Fëmijët nën 4 vjeç falas nga ne

Të gjitha çmimet i nënshtrohen tarifës së shërbimit 10%.

Rreth One&Only

Kulmi i dizajnit ultra-luksoz, përvojave autentike dhe mikpritjes së vërtetë, One&Only është një koleksion i jashtëzakonshëm i resorteve dhe shtëpive private të vetme në llojin e tyre të vendosura në destinacionet më frymëzuese të botës. I projektuar në harmoni me natyrën dhe i zhytur në kulturën lokale, çdo vendpushim i jashtëzakonshëm, i vetëm ka narrativën dhe karizmën e tij të veçantë. Koleksioni ekskluziv përfshin destinacione në të gjithë botën, nga Greqia dhe Meksika, në Mauritius dhe Ruanda, me resortet e ardhshme në Big Sky Montana dhe resortin e parë Urban të markës në Dubai që hapet së shpejti. Shtëpitë Private të One&Only janë aktualisht në dispozicion për t'u blerë në Mauritius, Meksikë, Mal të Zi, Montana (SHBA), Greqi dhe Dubai (Emiratet e Bashkuara Arabe). Më shumë informacion mbi One&Only është në dispozicion në oneandonlyresorts.com.

Kerzner International Holdings Limited, nëpërmjet filialeve të tij, është një zhvillues dhe operator kryesor ndërkombëtar i destinacioneve të hoteleve dhe rezidencave ultra luksoze, përvojave novatore argëtuese dhe lojërave. Marka kryesore e Kerzner Atlantis përfshin Atlantis, The Palm, Dubai, një vendpushim me 1500 dhoma me temë uji në Palm, me pamje nga Deti Arabik dhe kontinenti Dubai dhe Atlantis, Sanya Hainan në Kinë; dhe Atlantis, The Royal Resort & Residences në Dubai. Nën markën One&Only, Kerzner menaxhon disa nga resortet ultra-luksoze më të vlerësuara në botë, të vendosura në Greqi, Mal të Zi, Meksikë, Mauritius, Maldive, Afrikën e Jugut, Dubai, Ruandë, Malajzi dhe Australi. Marka e ardhshme gjithëpërfshirëse e stilit të jetesës, SIRO, fokusohet në shëndetin dhe mirëqenien holistik. Eksperienca më e re e mikpritjes së Kerzner, Rare Finds, filloi në shkurt 2023 me rihapjen e Bab Al Shams në Dubai. Për më shumë informacion mbi markat tona, ju lutemi vizitoni: atlantis.com, oneandonlyresorts.com, sirohotels.com, www.rarefindsresorts.com. Për më shumë informacion mbi Kerzner International, ju lutemi vizitoni Kerzner.com.