Stil jete

Fedez thyen heshtjen në Instagram, por pa Chiarën

Fedez thyen heshtjen në Instagram, por pa Chiarën

Fedez ka publikuar postin e parë që nga skandali me panetonen. Partneri i Chiara Ferragnit ka postuar në Instagram video dhe foto të dy fëmijëve të tij tij teksa luajnë me njëri-tjetrin.

Në sfond dëgjohet edhe zëri i blogeres e cila po argëtohet me fëmijët.

View this post on Instagram

A post shared by FEDEZ (@fedez)