Stil jete

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

Park Hyatt është hoteli luksoz ku po qëndrojnë Rita Ora dhe motra e saj në Australi. Siç e kërkon rregulli, Rita bëri në hotel 14 ditët e detyrueshme të karantinës pas fluturimit. Rita shkoi në Australi pasi i duhej të ishte pjesë e jurisë së The Voice.

Mediat e huaja ka shpërndarë foto dhe detaje nga hoteli i Sidnejt, ku një natë kushton 16 mijë euro.

Hoteli është aq i lezetshëm sa edhe pishinën e ka në tarracë.

Për më shumë shiko fotot:

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

Brenda hotelit 16 mijë euro nata ku u karantina Rita Ora

*Artikulli i Daily Mail u përshtat në shqip nga Tiranapost.al