SPORT

Video/ Kuqezinjtë shënojnë golin e dytë

Video/ Kuqezinjtë shënojnë golin e dytë

Kuqezinjtë kanë shënuar golin e dytë në ndeshjen me Çekinë. Në minutën e 51 ka qenë Taulant Seferi, ai që ka shfrytëzuar rastin e ardhur dhe ka shënuar në rrjetën e kundërshtarëve.

Golin e parë për shqiptarët e bëri Jasir Asani në minutën e 9, ndërkohë që çekët kanë ngelur me 10 lojtarë, për shkak se Chytil u largua nga loja me karton të kuq.