SPORT

Tifozi shqiptar thyen makaronat, reagimi i italianëve i admirueshëm

Tifozi shqiptar thyen makaronat, reagimi i italianëve i admirueshëm

Pak para fillimit të përballjes së shumëpritur Shqipëri - Itali, një video në TikTok ia vlen të postohet.

Teksa qëndrojnë përballë dhe presin të fillojë ndeshja, një tifoz shqiptar, thyen disa makarona me dorë. Makaronat janë simbol i Italisë.

Megjithatë, ajo që më shumë vlen të theksohet është reagimi fantastik dhe me shumë sportivet i tifozëve italianë.


Tiranapost.al