SPORT

Spanja kalon në avantazh. Ferran Torres shënon në minutën e 13

Spanja kalon në avantazh. Ferran Torres shënon në minutën e

Në minutën e 13 Ferran Torres kalon Spanjën në epërsi. Sulmuesi spanjoll me të majtë e godet topin në shtyllë dhe më pas në rrjetë.