SPORT

Shtohet numri i të prekurve me COVID-19 te Roma, mbrojtësi në karantinë

Shtohet numri i të prekurve me COVID-19 te Roma, mbrojtësi në

Një rast tjetër pozitiv me Koronavirus te Roma, pas mbrojtësit Riccardo Calafiori, i lindur në vitin 2002, dhe mesfushorit Diawara. Bëhet fjalë për Gianluca Mancinin, i cili e dha lajmin e pakëndshëm në profilin e tij në Instagram:

“Përshëndetje të gjithëve. U testova pozitiv me COVID-19 dhe për pasojë kam nisur periudhën e karantinës. Për fat, ndihem mirë dhe tashmë nisur numërimin mbrapsht për t’u rikthyer në fushë. Shihemi së shpejti dhe “Forza Roma!”