SPORT

Video/ Shqipëria shënon golin e dytë ndaj Polonisë!

Video/ Shqipëria shënon golin e dytë ndaj Polonisë!


Emocione dhe brohorima për golin e dytë të Shqipërisë ndaj Polonisë. Ka qenë Mirlind Daku që ka shënuar në minutën e 60'.

Më herët ishte Jasir Asani që shënoi golin e parë.

Ndeshja me Poloninë pothuajse blindon shanset e Shqipërisë në kampionatin europian.