SPORT

Surprizë e keqe/ Ndërpritet ndeshja në Air Albania! Disa tifozë hodhën shishe pas golit të Polonisë

Surprizë e keqe/ Ndërpritet ndeshja në Air Albania! Disa

Shqipëria ka pësuar gol në minutat e fundit dhe arbitri ka ndërprerë ndeshjen në minutën e 77’ pasi disa tifozë shqiptarë hodhën shishe drejt lojtarëve polakë.

Goli i polakëve erdhi po në minutën e 77' nga Swiderski.


Polakët kanë kërkuar të ndërpritet ndeshja pas sendeve të hedhura nga disa tifozë të papërgjegjshëm shqiptarë.

Ndeshja ka rinisur pas 20 minutave nderprerje.