SPORT

Juventus barazon, kualifikimi vendoset në Francë

Juventus barazon, kualifikimi vendoset në Francë

Juventus ka barazuar mbrëmjen e djeshme me Nantes.

Vlahoviçit shënoi në minutën e 13-të, por pa mundur të mbajë rezultatin të palëvizur deri në fund. Klubi francez shënoi në minutën e 60. Shifrat shkuan në 1-1 dhe të tilla mbetën deri në fund.

Kualifikimi mbetet të vendoset në ndeshjen e kthimit e cila do të luhet në Francë.