SPORT

Georgina mbron Ronaldon pasi u la në stol në ndeshjen me Zvicrën: Sa turp! Fansat po bërtisnin për ty

Georgina mbron Ronaldon pasi u la në stol në ndeshjen me Zvicrën:

Georgina Rodriguez partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo ka mbrojtur futbollistin pasi ai u la në stol në fillim të ndeshjes Portugali-Zvicër, që përfundoi me rezultatin 6-1.

Georgina mbron Ronaldon pasi u la në stol në ndeshjen me Zvicrën:

Në një postim në Instagram ajo u shpreh se është turp që nuk e shijuan lojtarin më të mirë në botë gjatë 90 minutave. Ronaldo u bë pjesë e lojës në minutën e 75.

Georgina mbron Ronaldon pasi u la në stol në ndeshjen me Zvicrën:

“Urime, Portugali. Ndërsa 11 lojtarët këndonin himnin, të gjitha kamerat u drejtuan nga ju. Sa turp që nuk shijuam lojtarin më të mirë në botë gjatë 90 minutave. Fansat nuk reshtin së kërkuari për ty dhe duke bërtitur emrin tënd”, u shpreh Georgina.