SPORT

Formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare në ndeshjen me Moldavinë

Formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare në ndeshjen me Moldavinë

Shqipëria do të ndeshet në orën 18:00 mr Moldavisë në tranfertë, dhe sapo janë publikuar formacionet zyrtare.

Kuqezinjtë janë vetëm 1 pikë larg kualifikimit të madh, por gjithsesi ata futen në fushë sot vetëm për fitore.

SHQIPËRIA: Berisha, Hysaj, Ismajli, Gjimshiti, Mitaj, Ramadani, Asllani, bajrami, Asani, Seferi, Cikalleshi.