SPORT

Formacionet zyrtare të Shqipërisë kundër Çekisë

Formacionet zyrtare të Shqipërisë kundër Çekisë

Shqipëria do të ndeshet në orën 20:45 në “Fortuna Arena” të Pragës kundër Çekisë, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Euro 2024.

Trajneri brazilian Sylvigno ka vendosur të lejë në stol Uzunin dhe në vendin e tij të aktivizojë Seferin. Nuk do të shohim Hysajn si kapiten, por Gjimshitin.

Formacionet zyrtare të Shqipërisë kundër Çekisë