Showbiz

Ylli i “Walking Dead”, Tom Payne bëhet baba

Ylli i “Walking Dead”, Tom Payne bëhet baba

Ylli i “Walking Dead ”, Tom Payne dhe gruaja Jennifer Akerman njoftuan lindjen e djalit të tyre në Instagram.

Harrison Magnus Austin Payne lindi më 5 janar në Cedars Sinai në Los Angeles. Payne ndau lajmin së bashku me një imazh të adhurueshëm të Harrison-it duke kapur gishtin e madh të babait të ri me dorën e tij.

Ylli i “Walking Dead”, Tom Payne bëhet baba

"Nuk mund ta besoj që je këtu. Ne të duam pa masë dhe do të jemi gjithmonë aty për ty. Aventura tjetër e madhe e jetës fillon këtu! Faleminderit shumë të gjithëve në Cedars Sinai, doula jonë e mrekullueshme Carmen dhe të gjithë miqve tanë dhe familjen për mbështetjen. Duke mos harruar gruan time të mrekullueshme që mbajti gjithë shtatzëninë dhe lindjen. Të dua", shkroi aktori pas Jesus në TWD.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Payne (@thetpayne)

Akerman, një këngëtare që performon me emrin Final Child, ndau një postim me djalin e saj të porsalindur nga shtrati i spitalit, por e mbajti fytyrën e tij të mbuluar.

Ylli i “Walking Dead”, Tom Payne bëhet baba

Miqtë dhe aktorët e famshëm të prindërve krenarë nxituan t'i uronin në seksionet e komenteve.

Akerman dhe Payne janë çift që nga viti 2013. Ata u fejuan në nëntor 2018 dhe u martuan në dhjetor 2020 pasi shtynë dasmën e tyre fillestare atë prill për shkak të pandemisë COVID-19.

Ylli i “Walking Dead”, Tom Payne bëhet baba

Tiranapost.al