Showbiz

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e

Në muajt e pandemisë së Covid, me palestrat e mbyllura, shumë nga të famshmit ose jo të cilët nuk hoqën dorë nga stërvitjet ditore përshtatën shtëpinë e tyre, akoma më mirë ishte për ata me shtëpi private, oborr e pemë.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.


Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e

*Tiranapost.al.