Art dhe Kulturë

Video/ Një përformancë speciale në piano nga Kate Middleton "për ata që nuk mund të jenë këtu"

Video/ Një përformancë speciale në piano nga Kate Middleton

Kate Middleton ka befasuar ndjekësit këtë prag Krishtlindjesh me performancën e saj të parë publike në piano.

Ajo ka performuar në piano pranë artistit Tom Walker për këngën “For Those Who Can't Be Here”
.Mes tingujve prekës Dukesha e Kembrixhit ka emocionuar zemrat etë gjithë me talentin e saj në piano.

Ndiqni performancën e plotë:

Tiranapost.al