Showbiz

Video/ Në takimin zyrtar, Ursula von der Leyen pyet Vjosa Osmanin: Si është Dua Lipa? Jam fanse

Video/ Në takimin zyrtar, Ursula von der Leyen pyet Vjosa Osmanin: Si

Një bisedë e këndshme ka ndodhur gjatë Samitit zyrtar në Bruksel mes Ursula von der Leyen dhe Vjosa Osmanit. Teksa ishin renditur për të shkrepur foton zyrtare, përkrah Charles Michel dhe Emmanuel Macron, Ursula e pyeti Vjosën: Si është Dua Lipa? Si vazhdon biseda mes tyre? E gjeni në video dhe në bisedën e mëposhtme.


Ursula: Si është Dua Lipa?

Vjosa: Po ia del shumë mirë. Shpresojmë t`ju kemi edhe juve kur Sunny Hill Festival të mbahet në Kosovë. Të gjithë ju jeni të ftuar.

Ursula:Jemi fanse të së njëjtës muzikë.

Vjosa: Të Dua Lipës. Është nga Kosova.

Video/ Në takimin zyrtar, Ursula von der Leyen pyet Vjosa Osmanin: Si

Tiranapost.al