Showbiz

Video e Kate Middleton për herë të parë pas lajmit se po luftonte me kancerin

Video e Kate Middleton për herë të parë pas lajmit se po

Princesha e Uellsit, Kate Middleton, ashtu siç premtoi dje, është shfaqur parë për herë të parë në publik pas lajmit se po luftonte me kancerin.

Ajo do t'i bashkohet eventit Trooping the Color.


Kjo video është regjistruar teksa ndodhej në një makinë së bashku me Princin William, dhe tre fëmijët e tyre.

Fotot, që janë më të qarta, tregojnë një pamje të veshjes së saj të zgjedhur për paradën e ditëlindjes së mbretit Charles, bardhezi.

Video e Kate Middleton për herë të parë pas lajmit se po

Kate pritet t'i bashkohet familjes mbretërore në ballkonin e Pallatit Buckingham më vonë gjatë eventit.