Showbiz

Video/ Albani gjen zëvendësuesen e Miriamit për duete

Video/ Albani gjen zëvendësuesen e Miriamit për duete

Për shumë vite Alban Skënderaj nuk bënte duete me asnjë tjetër veç Miriam Canit. Kohët e fundit, në raste të veçanta nuk i numëron as me gishtat e dorës bashkëpunimet me artiste të tjera, si me Arilenën dhe Dafinën.

Me një video që ka postuar këtë fundjavë, mund ta themi me plot gojën se e ka gjetur zëvendësuesen e dueteve. Është Ameli.

Tashmë një zonjushë, Ameli shoqëroi babain e saj nën tingujt e kitarës, duke kënduar "Obsesion".

Dëgjojeni!


Tiranapost.al