Showbiz

Veliaj poston videon e Kajan me shoqen Mei: S`harrohet dashuria e parë

Veliaj poston videon e Kajan me shoqen Mei: S`harrohet dashuria e parë

Herë pas here Veliaj poston video me momente të të birit Kajan. Kryesisht me pasione djemsh, një herë një kamion, por tani duket se një vajzë ia ka marrë vëmëndjen dhe ajo quhet Mei.


Veliaj e komenton me humor: “S`harrohet dashuria e parë o krushk”, drejtuar babait të Meit.

Kajan dhe shoqja e tij kanë bërë një shëtitje në qendrën e Tiranës dhe kanë shijuar rrezet e diellit.