Showbiz

Urimi nga e bija për Cindy Crawford

Urimi nga e bija për Cindy Crawford

Vajza e Cindy Crawford ka uruar të ëmën me rastin e ditëlindjes në Instagram.

Ajo shkruan: “Gëzuar Ditëlindjen e bukura mama! Për personin që më bën gjithmonë ta përsëris skenën, për gruan që bëhet më e bukur çdo vit dhe nëna që shpresoj se do të mund të jem një ditë... Cindy Crawford të dua”

View this post on Instagram

A post shared by Kaia (@kaiagerber)

Tiranapost.al