Showbiz

Është koha e Dua Lipës! Versace hap dhe mbyll sfilatën me të

Është koha e Dua Lipës! Versace hap dhe mbyll sfilatën me

Dua Lipa mund të konsiderohet me bindje të plotë vajza e sukseseve të këtij viti. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka modeluar për herë të parë për gjigantin e Modës Versace duke shkëlqyer dhe duke marrë vëmendjen maksimale të gjithë botës. Dua ka mbyllur hapur dhe mbyllur sfilatën me plot hijeshi.

Si fillim ajo është shfaqur me një kostum seksi, të cilin e kishte kombinuar me një palë sandale platformë me majë katrore. Veshja mbante dhe disa kapëse si tipare dekorative dhe në formë vathësh, në të verdhë, portokalli dhe blu.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Dhe e ka mbyllur me Lipa me një veshje rozë, gjithashtu shumë sensuale.

Është koha e Dua Lipës! Versace hap dhe mbyll sfilatën me

Revista Vogue e ka cilësuar këngëtaren si mbretëreshën e pasarelave të këtij sezoni.

Në një postim në Instagram Dua Lipa ka shkruar: Një nder i tillë për të hapur dhe mbyllur shfaqjen Versace sonte në Milano, është një moment surreal që nuk do ta harroj kurrë! Donatella_versace ju e dini që unë do të jem vajza juaj Versace përgjithmonë. Faleminderit të gjithë ekipit që bëri të mundur sonte.

Kujtojmë se vjet shfaqja e modës së Versace u mbyll nga ikona e muzikës J-Lo me një fustan mbresëlënës jeshil.

Është koha e Dua Lipës! Versace hap dhe mbyll sfilatën me

Tiranapost.al