Showbiz

Shakira dhe Gerard Pique ndahen pas 11 vitesh! 

Shakira dhe Gerard Pique ndahen pas 11 vitesh!

Shakira dhe futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 11-vjeçare, nga e cila kanë dhe dy fëmijë, Milan dhe Sasha-n.

Shakira dhe Gerard Pique ndahen pas 11 vitesh!

Lajmin e ka dhënë vet këngëtarja kolumbiane me anë të një deklarate ku thotë: “Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi. Për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë më i lartë, kërkojmë që të respektoni privatësinë e tyre. Faleminderit për mirëkuptimin.'

Shakira dhe Gerard Pique ndahen pas 11 vitesh!

Sipas raportimeve mediatike duket se lojtari i Barcelonës e ka tradhtuar këngëtaren, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar.