Showbiz

Pse Johhny Depp u nxor nga hoteli me truproja

Pse Johhny Depp u nxor nga hoteli me truproja

Disa foto të Johnny Depp, teksa shoqërohet nga sigurimi jashtë një hoteli, në Birmingham janë bërë virale në rrjet, disa ditë pasi aktori fitoi gjyqin kundër ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard. Në foto ylli i 'Pirates of the Caribbean', 58 vjeç, dukej i shqetësuar teksa një burrë e mbante prej krahu dhe një tjetër qëndronte pas tij.

Pse Johhny Depp u nxor nga hoteli me truproja

Një burim i hotelit është shprehur për Page Six se ata po e mbronin nga turmat e mëdha të fansave , pasi ”kudo që ai shkon, po goditet nga fansat”.

Pse Johhny Depp u nxor nga hoteli me truproja

Depp kishte veshur një pallto sportive me kuadrate bardh e zi, xhinse të zeza dhe këpucë të zeza, të cilat i kombinoi me një shall, flokë të çrregullt dhe syze dielli të stilit aviator.

Javën e kaluar, Depp fitoi gjyqin kundër Amber Heard. Aktorja e ‘Aquaman’ do duhet t’i paguajë aktorit 10.35 milionë dollarë.