Showbiz

Postimet pa etikë të Kanye West e kanë çuar Pete Davidson në terapi

Postimet pa etikë të Kanye West e kanë çuar Pete Davidson

Që nga dita kur Pete Davidson u lidh me Kim Kardashian, nuk e ka pasur të lehtë.

Kanye West ka qëndruar në gatishmëri për të hedhur ndonjë shashkë online. E fundit ishte ajo ku shkruante: Pete Davidson u nda nga jeta në moshën 28 vjeç. E publikoi këtë post menjëherë pasi doli lajmi se Kim dhe ai ishin ndarë.

Postimet pa etikë të Kanye West e kanë çuar Pete Davidson

Po problemi është se ky sulm ka nisur edhe më herët dhe po aq herët ka nisur edhe terapia për Pete.

Postimet pa etikë të Kanye West e kanë çuar Pete Davidson

Postimet pa etikë të Kanye West e kanë çuar Pete Davidson

Si Kim dhe Pete e bënë report atë postim që më pas u fshi.

Sa për ndarjen nga Kim, Pete ka thënë se nuk ka ndodhur asgjë e keqe mes tyre, por ai dëshiron të vazhdojë përpara me karrierën.