Showbiz

Pas ndarjes me Gigi-n, ca foto tregojnë se Zayn Malik ka hyrë online për të gjetur të dashur

Pas ndarjes me Gigi-n, ca foto tregojnë se Zayn Malik ka hyrë online

Mediat po shpërndajnë një foto që duket se është e Zayn Malik. Mendohet se këngëtari, tre muaj pas ndarjes nga modelja Gigi Hadid, është regjistruar në një aplikacion takimesh.

Dy foto shkëputur nga një video e shfaqin atë në aplikacionin WooPlus duke biseduar.

Pas ndarjes me Gigi-n, ca foto tregojnë se Zayn Malik ka hyrë online

Emri në profil është 'Zed' dhe vendndodhja e tij është vendosur Ottsville, Filadelfia.

Pas ndarjes me Gigi-n, ca foto tregojnë se Zayn Malik ka hyrë online

Gigi dhe Zayn u ndanë pas një debati që ky i fundit pati me vjehrrën për shkak të vajzës së vogël. Zayn dhe Gigi kanë një vajzë 1 vjeçe e gjysmë.