Showbiz

Nicole Kidman tregon se nuk e ka përfunduar shkollën e mesme

Nicole Kidman tregon se nuk e ka përfunduar shkollën e mesme
Ajo është një nga yjet më të suksesshme dhe më të vlerësuar nga kritikët në Hollywood, por Nicole Kidman ka befasuar fansat e saj duke treguar se nuk e ka mbaruar kurrë shkollën e mesme.

Në daljen e saj të fundit në një emision radiofonik, Kidman zbuloi: “Unë nuk e kam atë që duhet për të qenë aktore. Nuk kam mbaruar as vitin e 11-të.”, u shpreh aktorja.

Nicole Kidman tregon se nuk e ka përfunduar shkollën e mesme

Nicole tregoi se bashkëshorti i saj rocker Keith Urban, 54 vjeç, nuk e mbaroi as vitin e 10-të.

Ylli i "Undoing" zbuloi gjithashtu se një nga punët e saj të para ishte si punonjëse në Teatrin Capitol të Sidneit.

Tiranapost.al