Showbiz

Nicole Kidman dhe i shoqi Keith Urban mezi njihen të veshur nga Balenciaga!

Nicole Kidman dhe i shoqi Keith Urban mezi njihen të veshur nga Balenciaga!

Sot në Paris, është prezantuar koleksioni Vjeshtë 2022 i Balenciagas - dhe një nga personazhet e njohur që mori pjesë në pasarelë ishte aktorja Nicole Kidman.

Pas shfaqjes Nicole dhe bashkëshorti i saj, Keith Urban, kanë ndarë një moment pasioni para kamerave. Nicole dhe Keith shfaqen të veshur komplet me të zeza, një stil komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar t’i shohim.

Personazhe të tjerë të njohur që morën pjesë në pasarelë, ishin: Dua Lipa, Kim Kardashian dhe supermodelet Bella Hadid dhe Naomi Campbell.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)