Showbiz

Ndahet nga jeta ylli i 'Friends' Matthew Perry

Ndahet nga jeta ylli i 'Friends' Matthew Perry

Është ndarë nga jeta një nga shokët e sit com-it të famshëm "Friends", Chandler. Lajmi është tronditës për këdo që është fans i serialit të viteve '90.

Ndahet nga jeta ylli i 'Friends' Matthew Perry

Matthew Perry, 54 vjeç u gjet i pajetë në xhakuzin e shtëpisë së tij në Los Angeles, nga policia.

Ndahet nga jeta ylli i 'Friends' Matthew Perry

Nuk është ende e qartë se çfarë ka ndodhur.

Nga raportimet e para dyshohet se është mbytur, por nuk dihet nëse ka ndodhur aksidentalisht apo më qëllim për të dëmtuar veten.

Kohët e fundit ai ka folur shumë për betejën me alkooli , varësinë nga droga dhe problemet e shëndetit mendor.

Ndahet nga jeta ylli i 'Friends' Matthew Perry

Bota sot ka një aktor më pak, një 'Friend' më pak.