Showbiz

Mosha dixhitale e Jane Fonda

Mosha dixhitale e Jane Fonda

Aktorja Jane Fonda ka treguar se nuk është përshtatur shumë mirë me realitetin e ri virtual të bashkëbisedimeve në Zoom. Mbrëmjen e djeshme në çmimet “Golden Globes” ajo po i fliste një paneli dhe habitej se përse askush nuk i përgjigjej vetëm për të kuptuar se nuk ishte pjesë e bisedës online.

Aktorja e ka marrë me humor situatën dhe ka shpërndarë videon në llogarinë e saj në instagram së bashku me mbishkrimin “Tani e di se pse askush nuk po më fliste”

View this post on Instagram

A post shared by Jane Fonda (@janefonda)

Tiranapost.al