Showbiz

Luftë e hapur! Meghan publikon trailerin, miqtë e Kate e quajnë Kardashiane

Luftë e hapur! Meghan publikon trailerin, miqtë e Kate e quajnë

Dokumentari i ri i Harryt dhe Meghan në Netflix është parë si shpallja e një lufte të hapur nga Kate dhe William.

Përveç përfshirjes së dhjetëra fotografive private nga albumi i tyre familjar, pamjet përfshijnë Harry-n duke thënë: "Askush nuk e sheh atë që po ndodh pas dyerve të mbyllura" mbi një foto bardh e zi të gruas së tij në një kolltuk, me sa duket duke qarë.


Dhe mbyllet me Sussex-ët të përulur para Kate dhe William në një aktivitet të vitit 2019.

A nuk mjafton kaq të quhet luftë e hapur?

Miqtë e Kate dhe William i quajnë Meghan dhe Harry-n ndryshe Kardashian-ët. Sipas tyre çifti është shumë i zënë duke folur për veten dhe duke bërë para.