Showbiz

Lindsay Lohan është një grua e martuar

Lindsay Lohan është një grua e martuar

Ylli amerikan i filmave Lindsey Lohan njoftoi sot se u martua me të fejuarin e saj, Bader Shammas, në një postim të ëmbël në Instagram.

Lindsay Lohan është një grua e martuar

“Unë jam gruaja më me fat në botë”, ka shkruar Lohan. “Më gjete dhe e dije se doja të gjeja lumturinë. Çdo femër duhet të ndihet kështu çdo ditë, thotë më tej ajo përbri fotos me Shammas duke buzëqeshur.

Lindsay Lohan është një grua e martuar
Në nëntor 2021, Lohan dhe Shammas u fejuan dhe aktori i "Mean Girls" njoftoi lajmin e lumtur në një postim që ajo ndau në Instagram.

Lindsay Lohan është një grua e martuar
Sipas The Independent, Lohan dhe Shammas ishin takuar privatisht për dy vjet para fejesës së tyre. Lohan thuhet se ka jetuar në qytetin e lindjes së Shammas, Dubai.

Lindsay Lohan është një grua e martuar

The Independent raporton gjithashtu se Shammas është asistent zëvendëspresident i bankës globale të investimeve, Credit Suisse.