Showbiz

Ky është pjesëtari më i ri i familjes mbretërore. Princesha Eugenie zbulon emrin

Ky është pjesëtari më i ri i familjes mbretërore.

Princesha Eugenie ka pozuar në një foto familjare me bashkëshortin Jack dhe djalin e sapolindur.

August Philip Hawke Brooksbank, kështu quhet bebi më i vogël i familjes mbretërore.

Ky është pjesëtari më i ri i familjes mbretërore.

Foton e ka postuar vetë Eugenie dhe mbretëresha.

August do të jetë më i vogli i familjes deri në verë sa të vijë në jetë fëmija i Meghan dhe Harry-t.