Showbiz

Kush e mërzit kaq shpesh Adrolën që s’pushon së postuari thënie të gatshme me qitje të largët: Opinioni yt s’më paguan mua faturat

Kush e mërzit kaq shpesh Adrolën që s’pushon së

Jeton mes Amerikës dhe Tiranës. Mami e një djali që sivjet nisi shkollën, e bukur dhe e shëndetshme dhe sidomos gjatë gjithë kësaj vere të gjitha reklamat i kishte Adrola, edhe picën edhe universitetin privat.

Kush e mërzit kaq shpesh Adrolën që s’pushon së

E kërkuar nga shumë biznese për imazh, vajza nga qyteti i vogël i Mirditës, edhe pse në kulm të suksesit herë pas here tregon se diçka e mërzit. Ndoshta komentuesit, ndoshta lajmet rreth saj ndonjëherë edhe abuzive. Por fundja  ç’rëndësi ka. Kur je kaq i famshëm do paguash edhe faturën ose ‘Bill-in’ e famës.

'Your opinion doesn’t pay my bills', shkruan Adrola në postimin e fundit në Instagram që në shqip përkthehet: 'Opinioni yt s’më paguan mua faturat'

*Tiranapost.al. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)