Showbiz

Khloe dhe Tristan bëhen me djalë

Khloe dhe Tristan bëhen me djalë

Khloé Kardashian dhe ish-i i saj Tristan Thompson kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë. Lajmin e ka konfirmuar vetë Tristan. Bebi është djalë.

Lajmi për pritjen e ëmbël u shpërnda në 13 korrik. U tha se bebin po e mbante në bark një nënë surrogate e se Khloe ishte mirënjohëse ndaj saj.

Khloe dhe Tristan bëhen me djalë

Khloe dhe Tristan janë ndarë sërish ndërkohë që prisnin djalin. Shkak është bërë tradhtia e tij ndaj saj.

Ata kanë bashkë edhe një vajzë 4 vjeçe, True. Ndërkaq për djalin nuk kanë dhënë më shumë detaje.