Showbiz

‘Kevin i vetëm në shtëpi’ u bë baba dhe i vuri djalit emër vajze për arsyen e trishtë

‘Kevin i vetëm në shtëpi’ u bë baba dhe i vuri

Macaulay Culkin, ose “Kevin i vetëm në shtëpi”, siç njihet ndryshe, është bërë baba. Ai dhe e dashura e tij Brenda Song janë tashmë prindër të një djali që erdhi në jetë në 5 prill.

‘Kevin i vetëm në shtëpi’ u bë baba dhe i vuri

Culkin ka zgjedhur për djalin emrin e motrës së tij që e humbi jetën në një aksident tragjik në vitin 2008. Kështu djali quhet Dakota Song Culkin.

‘Kevin i vetëm në shtëpi’ u bë baba dhe i vuri
Familja e Macaulay, rrethuar motra e tij e ndjere

Çifti u njoh në një sheshxhirimi në 2017-ën dhe prej atëherë janë bashkë.

*Artikulli i Vanity Fair u përshtat në shqip nga Tiranapost.al