Showbiz

Ke aq guxim sa të veshësh Bleonën zhveshur?! Këngëtarja shqiptare hap linjën e saj të veshjeve

Ke aq guxim sa të veshësh Bleonën zhveshur?! Këngëtarja

Bleona Qerreti sapo i është bashkuar botës së biznesit të veshjeve online. Bluzat me fotot e saj dhe me disa ngjyra interesante të grisë, kafes, dhe të bardhës, bien në sy. Sigurisht do pak guxim dhe duhet të jesh një fans ose një provokator si karakter. Por, ja vlen në çdo rast të mbështesim shqiptarët kudo që marrin një iniciativë.

Gjjthë ato zhveshje një ditë do perfundonin në veshje!!! Suksese Bleonës.

Kur të shkoni në link do shihni edhe këpucët dhe disa bizhuteri vërtet romantike.

Çmimet? Duhet t’i shihni e t’i gjykoni vetë...

Tiranapost.al