Showbiz

Kartolina më e re e Louis që sot bën 3 vjeç zbulon disa detaje për të

Kartolina më e re e Louis që sot bën 3 vjeç zbulon disa

Më i vogli i Kate dhe William, Louis feston 3-vjetorin. Familja postoi foton e tij të ditëlindjes, siç e kërkon zakoni i tyre.

Kartolina më e re e Louis që sot bën 3 vjeç zbulon disa

“3 nesër. Shkrepur në fillim të kësaj jave nga Dukesha para se djali të nisej për ditën e parë të kopshtit. Duka dhe Dukesha janë të lumtur të ndajnë këtë foto”, shkruhet në njoftimin e mesnatës.

Pra ashtu si vëllai dhe motra më e madhe, Louis e nisi kopshtin pa humbur kohë, sapo bëri 3 vjeç. Dhe mbi të gjitha përdor biçikletën për të shkuar atje.

*Artikulli i Fox News u përshtat në shqip nga Tiranapost.al