Showbiz

Karantina ishte argëtuese dhe ky çift i famshëm ngjizi një fëmijë

Karantina ishte argëtuese dhe ky çift i famshëm ngjizi një

Kanë kaluar fiks dy vjet nga ardhja në jetë e vajzës së tyre të parë, por Hillary Duff dhe Matthew Koma po presin një tjetër bebush. Lajmin e kanë dhënë duke u përkëdhelur para pasqyrës të dy bashkë e me duart nga barku me bebe.

“Karantina ishte argëtuese. Bebi #3 2021”, shkruante Koma, kurse Hillary: “Ne po rritemi, më së shumti unë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are growing!!! Mostly me ...

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Hillary ka edhe një djalë më të rritur nga një lidhje e mëparshme. Nëse familja do shtohet me një vajzë tjetër a një djalë tjetër, ende nuk dihet.