Showbiz

Kanye ia mori Kim-it gjithë dhuratat dhe kërkon t`i shesë

Kanye ia mori Kim-it gjithë dhuratat dhe kërkon t`i shesë

Ndarja finale ishte vendim i Kim, ndaj Kanye i mërzitur ia ka marrë gjithë dhuratat që i ka bërë gjatë jetës. Tani mund ta imagjinoni se sa bizhuteri me vlerë duhet të jenë.

Sipas mediave të huaja, nuk është mjaftuar me kaq. Kanye i ka çuar në dy nga argjendaritë më të shtrenja, për t`i shitur. Jo se ka nevojë për para, por ndoshta është në kërkim të fshirjes së çdo kujtimi me të.

Ndërkohë që Kim nuk duket të jetë mërzitur në lidhje me këtë fakt. Paparacët e kanë fotografuar teksa darkonte me mikeshat e saj.

Detaje të ndarjes së çiftit do të shfaqen në “Keeping up ëith the Kardashians”. Kështu që telenovela vazhdon...