Showbiz

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e bëri të ndihej si Hirushe

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e
Prej disa ditësh po përflitet për një lidhje të mundshme midis reperit amerikan Kanye West (Ye) dhe Julia Fox në mediat e huaja.

Ndërkohë që në media historia me aktoren e modelen u konsderua si një përpjekje nga ana e reperit për të bërë xheloze ish-gruan e tij Kim Kardashian,

Fox ka treguar në një intervistë detajet e takimit me Kanye West.
Ajo tha që kishte një lidhje të menjëhershme me Kanye dhe se ai e kishte bërë të ndihej si Hirushe në takimin që patën.

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

“E takova Ye në Miami natën e Vitit të Ri dhe ishte një lidhje e menjëhershme. Energjia e tij është kaq pozitive dhe të bën të duash ta kesh pranë. Ai më bëri mua dhe miqtë e mi të qeshnim duke kërcyer e kënduar gjithë natën.

Ne na pëlqeu ajo energji dhe vendosëm të vazhdonim e të fluturonim për në New York City për të parë “Slave Play”. Avioni i Ye u ul në orën gjashtë, shfaqja ishte në shtatë dhe ishim atje fiks në kohë. Unë isha e impresionuar.

Pas shfaqjes zgjodhëm të darkonim në Carbone, një nga restorantet e mia të preferuara.

Në restorant, Ye organizoi një set fotografik vetëm për mua, ndërkohë që njerëzit darkonin! I gjithë restoranti e pëlqeu setin dhe na brohoriste. Pas darkës kishte një tjetër surprizë për mua.

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Jam ende në shok. Ye kishte mbushur një suitë të tërë hoteli plot me rroba. Ishte ëndrra e realizuar e çdo vajze. Ishte si një moment i vërtetë Hirusheje. Nuk e di si e bëri atë, apo si arriti t’i bënte të gjitha në kohë. Por isha shumë e befasuar.

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Kush bën gjëra të tilla në një takim të dytë? Ose në ndonjë takim! Gjithçka me ne ka qenë shumë natyrale.

Nuk e di se si do shkojnë gjërat, por nëse ky është ndonjë tregues i së ardhmes, unë po e dashuroj këtë udhëtim.” tha Fox në një intervistë për “Interview Magazine”.

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e

Julia Fox tregoi çdo detaj rreth takimit me Kanye West dhe tha se ai e