Showbiz

Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë

Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë

Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja teksa ka postuar disa foto në Instagram me barkun e rrumbullakosur ku shkruan: Lumturi.

Jonida dhe partner i saj aktori Besnik Krapi janë prindër edhe të një vajze që quhet Emi.