Showbiz

Janë apo s`janë të dashur, Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid e festuan bashkë Halloween-in

Janë apo s`janë të dashur, Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid e festuan

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid ishin bashkë këtë fundjavë. Në të njëjtin hotel, në të njëjtën festë, për Halloween.

Sigurisht që nuk ishin vetëm të dy. Shoqëroheshin nga motra e Gigi-t, Bella, nga Irina Shayk dhe Helly Nahmad.

Janë apo s`janë të dashur, Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid e festuan

“Leo mbajti një maskë të frikshme pjesën më të madhe të natës kur nuk pinte”, thotë dikush që ishte i pranishëm në festë.

Janë apo s`janë të dashur, Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid e festuan

Maska ??e DiCaprios ishte gjysmë përbindësh, gjysmë zombie.

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u panë duke qëndruar edhe bashkë gjatë festës.

Janë apo s`janë të dashur, Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid e festuan

Lajmet për një lidhje mes tyre dolën për herë të parë në muajin shtator. Asnjëri prej tyre nuk i ka konfirmuar.