Showbiz

Çiljeta intervistë/ Lulzim Bashës i them suksese në jetë

Çiljeta intervistë/ Lulzim Bashës i them suksese në

Suksese në jetë! Kjo shprehje është kthyer prej vitesh në Shqipëri si një përgjigje ironike për dikë që nuk ke respekt, ose për të bërë humor. Çiljeta Xhilaga një nga këngëtaret e personifikuara me PD-në, del sonte në një intervistë në Top News ku rrëfehet për shumëçka, dhimbjen nga humbja së fundmi e babait, fëmijërinë, pasionet, të ardhmen e djalit të saj Fernandon dhe me disa mesazhe për politikanët, si ish e angazhuar me të djathtën.

-Në spotin e publikuar me Çiljetën bie në sy kjo pyetje dhe kjo përgjigje:

Pyetja: Lulzim Bashës do i thoje që?

Çiljeta: Suksese në jetë!

Intervista e Çiljeta Xhilagës transmetohet sonte në mbrëmje në topnews_al ora 20:00.

Çiljeta intervistë/ Lulzim Bashës i them suksese në

*Tiranapost.al.