Showbiz

Hilary Duff njofton shtatzëninë e tretë me këtë video

Hilary Duff njofton shtatzëninë e tretë me këtë video

'Lol karantina ishte qejf'! Kështu e zbuloi lajmin bashkëshorti Matthew Koma i Hilary Duff, teksa njoftoi shtatzëninë e tretë të aktores. Çifti postoi një video ku Matthew i fërkon barkun Hilaryt e cila shkruan: Në po rritemi… kryesisht unë!  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are growing!!! Mostly me ...

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Bebi do të jetë i treti që do vijë në jetë, por gjinia ende nuk është zbuluar. Çifti ka një vajzë 2 vjeçe me emrin Banks, dhe një djalë 8 vjeçar me emrin Luca, të cilin aktorja e solli në jetë gjatë martesës me ish burrin Mike Comrie.

Aktorja 33-vjeçare dhe muzikanti 33-vjeç u lidhën në 2017 pasi Duff u nda nga lojtari i Hokejit kanadez. Ata u martuan dy vjet më vonë në një ceremoni private në Los Angeles. Duff aktualisht ndodhet në New York  për të xhiruar episodet e fundit nga seriali "Younger".

Hilary Duff njofton shtatzëninë e tretë me këtë video